Junior Chemical Engineer (Sales)

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Intretine reteaua de clienti existenti
• Asigura extinderea acesteia prin obtinerea de comenzi si contracte
• Mentine si imbunatateste permanent relatiile cu clientii
• Intocmeste ofertele si documentele necesare
• Realizeaza campaniilor comerciale (telefonice, e-mailing) si analizeaza rezultatele
• Promoveaza activ produsele companiei

CERINTE

• Bune cunostinte in Vanzari pe domeniul chimic si tehnic, in special pe produsele: RASINI POLIESTERICE, ALCHIDICE, ALCRILICE, PEROXIZI, DEMULANTI, PASTE POLIESTERICE
• Absolvent facultate de chimie
• Cunoasterea pietei a furnizorilor si a consumatorilor din Romania pentru comercializarea si distributia adezivilor structurali
• Permis de conducere categoria B
• Disponibilitate pentru deplasari interne si externe
• Cunoasterea limbii engleze OBLIGATORIU
• Abilitati excelente de comunicare si relationare
• Atitudine independenta si responsabila
• Operare PC nivel avansat (Word, Excel, Power Point)

BENEFICII OFERITE

• Salariul oferit: parte fixa si comision din vanzare
• Masina, telefon
• Angajarea va fi pe perioada nedeterminata
• Mediu de lucru placut
• Perspectiva de dezvoltare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.