JUNIOR C# PROGRAMMER

S.C. INDACO SYSTEMS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

dezvoltare aplicatii web de tipul Web Portal, DMS, CRM, ERP folosind tehnologii ca ASP.NET, ASP.NET MVC, jQuery, SQL Server

CERINTE

• cunostinte de programare orientata obiect C#
• cunostiinte de programare web (ASP.NET si Javascript)
• cunostiinte de programare sql (Transact SQL)
• Aplicantul va fi supus unui test grila de C# si unui test practic in VS.NET 2010 si ASP.NET
Constituie un avantaj
• experienta in lucrul cu Visual Studio 2010
• experienta cu jQuery
• experienta in lucrul cu NHibernate sau ADO.NET Entity Framework
• experienta in lucrul cu SQL Server sau Lucene Database
• experienta in dezvoltarea de servicii web (WCF )
• experienta in dezvoltarea de servicii windows (C# 4.0)
• experienta in lucrul cu SQL Reporting Services sau Crystal Reports
• experienta in lucrul cu HTML5 si CSS3
• studii superioare de specialitate sau in curs de finalizare

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv, negociabil in funcţie de experienţa dvs.
• Mediu de lucru stimulativ, birouri poziţionate central (Parcul Izvor si Piata Unirii)
• Oportunităţi de dezvoltare şi de promovare în cadrul unei echipe de profesionişti
• Program de lucru normal (luni-vineri) şi flexibil

DESCRIEREA FIRMEI

Dezvoltare softwere