JUNIOR BROKER - REAL ESTATE

CITY LINE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-analizarea pietei imobiliare, a cererii si ofertei existente pe segmentul de piata vizat;
-crearea si gestionarea bazei de date cu proprietati;
-culegerea informatiilor obiective, din teren, despre proprietatile din baza de date;
-crearea, dezvoltarea si administrarea portofoliului de clienti;
-acordarea de consultanta de specialitate clientilor companiei;
-pregatirea, negocierea si supervizarea derularii contractelor cu clientii companiei;
-realizarea targetului de vanzari.

CERINTE

-absolvent studii medii/superioare;
-experienta in vanzari ¿ constituie avantaj;
-abilitati de comunicare, negociere si relationare;
-dinamism, atitudine proactiva si orientare catre client;
-capacitate de analiza, perseverenta si initiativa;
-cunostinte operare PC ;
-cunostinte limba engleza ¿ constituie avantaj;
-carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant;
-conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist;
-posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul imobiliar.

Suntem o companie de consultanta in afaceri, companie romaneasca in plina dezvoltare, care ofera o gama larga de servicii ce au ca target sectorul business. Un colectiv tanar dar de o inalta calificare va sta la dispozitie cu o variata gama de solutii adaptate nevoilor dumneavoastra imobiliare, de dezvoltare, de management, de resurse umane si de marketing.