Junior Broker

MSBRK

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- creare piata de desfacere
- intermediere / negociere polite / contracte
- coordonare echipa
- service contracte
- agent marketing pensii private

CERINTE

Esti asteptat sa te alaturi echipei noastre daca :
-esti o persoana comunicativa, dinamica, puternic motivata,
-esti capabil sa te conformezi tinutei business
-iti place sa lucrezi cu oamenii, sa vinzi sau sa coordonezi si iti place si munca in echipa

BENEFICII OFERITE

- venituri corelate cu activitatea proprie si a echipei
- crearea unei afaceri proprii intr-un domeniu in plina ascensiune
- cursuri in tara si in strainatate
- bonusuri, distinctii, premii

SALVE GROUP este societate internaþionalã cu sediul la Londra, puternicã financiar, care reprezintã conceptul de succes al prestãrii serviciilor financiare. Are în structura sa 12 firme individuale care asigura consultanþã ºi servicii financiare în 5 þãri ale Europei. Pentru colaboratorii noºtrii creãm locul ideal pentru avansarea în carierã, pentru împlinirea visurilor ºi schimbarea calitãþii vieþii.
11 ani de experienþã pe piaþa financiarã
peste 40 000 de colaboratori interni ºi externi
peste 600 000 de clienþi mulþumiþi

Societatea SALVE CLUB SRL este prima societate din Romania autorizatã de CSSPP pentru brokeraj în beneficiul societãþilor de administrare a fondurilor de pensii private: BCR Fond de Pensii, ING Fond de Pensii, BT AEGON Pensii Private, AVIVA Pensii Private, Allianz Pensii Private, PRVA Prima Pensii Private, GENERALI Pensii Private, INTERAMERICAN Pensii private, OTP Pensii Private, BRD Pensii, Omniasig Pensii Private, MKB Romexterra Pensii, AIG Fond de Pensii, Banc Post Pensii Private.