Junior Brand Manager - cu atributii de design si copywriting

Apollo Mod Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem nevoie de un om cu spirit ascutit, talentat si creativ care sa ne ajute la:

- crearea de materiale promotionale (flyere, brosuri, machete pentru reviste, semnalizare la raft etc.);

- crearea de texte si mesaje;

- alte activitati care sunt in cadrul departamentului (monitorizarea concurentei, monitorizarea paginilor de facebook, updatarea site-ului etc.)

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Experienta in copywriting, design constituie un avantaj;
- Cunostinte limba engleza-nivel avansat;
- Cunostinte avansate operare PC (Microsoft Office, Outlook);
- Excelente abilitati de prezentare si comunicare, planificare si organizare, scriere si raportare;
- Persoana creativa, dinamica, orientata catre rezultat;
- Atentie la detalii;
- Permis conducere categoria B-constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- oportunitate de dezvoltare a carierei;
- salariu motivant;
- telefon.

Apollo Mod Distribution - companie cu capital francez, prezenta pe piata romaneasca din anul 2003 si aflata in plina ascensiune, este astazi unul din principalii importatori si distribuitori pe Key Acounts (Carrefour, Kaufland, Cora, Real, Auchan, Selgros etc.) de produse de ingrijire personala si accesorii.