Junior Brand Manager

ART&CRAFT DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implementeaza strategiile de marketing pentru brandurile alocate
- propune activitati de marketing cu scopul de a consolida importanta brandului
- planifica si monitorizeaza bugete
- urmareste dezvoltarea pe piata a produselor / serviciilor companiei
- mentine relatia cu clientii companiei si are ca obiectiv extinderea portofoliului de clienti
- coordoneaza partea de logostica furnizor-client
- mentine relatia cu furnizorul extern

CERINTE

- experienta de minim 2 ani
- limba engleza ? nivel avansat
- cunostinte solide de MS OFFICE
- abilitate in a-si seta prioritatile
- orientat spre respectarea deadline-urilor impuse de catre directorul general
- persoana dinamica, entuziasta
- spirit de echipa
- rezistenta la stres
- abilitati de comunicare si de prezentare
- disponibilitate la deplasari

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- pachet salarial atractiv
- excelente oportunitati de dezvoltare personala
- posibilitati de promovare

Firma cu activitate de retail si distributie in domeniul obiectelor decorative si cadourilor.