Junior Brand Manager

EUROcoaching Performanta S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionare marcilor din portofoliu in vederea eficientizarii vanzarii si obtinerea de rezultate pozitive;
- pregatirea si predarea comenzilor;
- pregatirea specificatiei de import in baza stocului existent si a previziunilor de vanzare;
- arhivarea facturilor si up-datarea fisierului de datorii externe dupa fiecare livrare;
- pregatirea, planificarea, implementarea, bugetarea si actualizarea planului de marketing pentru fiecare furnizor;
- definirea stocului minim pentru diferiti clienti;
- dosar cu raport cheltuieli/brand/furnizor, pentru raport cheltuieli marketing anual;

CERINTE

- experienta de minim 2 ani in marketing
- absolvent de facultate cu profil economic (facultate de marketing constituie un avantaj)
- cunostinte de limba engleza
- cunostinte solide de MS OFFICE
- aptitudini si cunostinte manageriale
- abilitate in a-si seta prioritatile
- orientat spre respectarea deadline-urilor impuse de catre directorul general
- persoana dinamica, entuziasta
- spirit de echipa
- rezistenta la stres
- abilitati de comunicare si de prezentare
- gandire analitica

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- pachet salarial atractiv
- excelente oportunitati de dezvoltare personala

Daca sunteti interesat(a) si dispus(a) sa va asumati responsabilitatile aferente postului, va rugam sa aplicati online sau sa trimiteti CV-ul si scrisoarea Dumneavoastra de intentie pana la data de 29 martie 2008 la urmatoarea adresa: matei.v@eurocoaching.ro.

EUROcoaching Performanta S.R.L. recruteaza „Junior Brand Manager” pentru clientul sau, unul din principalii importatori si distribuitori de produse cosmetice de lux de pe piata romaneasca.