Junior Advertising Agent – Departamentul de Comunicare si Relatii Publice

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea imaginii companiei.
- Prospectarea pietei in vederea identificarii metodelor de crestere a vizibilitatii companiei.
- Facilitarea comunicarii intre clienti/ parteneri si companie.
- Coordonarea implementarii planurilor de promovare si organizare.
- Participarea la evenimente de profil (expozitii, conferinte etc.).

CERINTE

Ai studii superioare finalizate?
Cunosti limba engleza cel putin la nivel mediu?
Detii permis auto categoria B?
Vrei o cariera in domeniul Comunicare si Relatii Publice?
Esti o persoana sociabila si comunicativa?
Ai abilitati de comunicare si relationare?
Esti motivat, entuziast si doresti sa transformi ideile si cunostintele in performante?
Daca raspunzi afirmativ la intrebarile mentionate anterior, te asteptam intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.
- Posibilitatea de a progresa intr-un mediu competitiv.