Junior Accountant/CEO Assistant- international company

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contabilitate:
Tine relatiile cu partenerii externi pe linie contabila (Deloitte, TMF, E&Y, etc.)
- realizeaza contabilitatea primara si diferite analize financiare in functie de solicitari;
- transmite corespondenţa departamentelor în funcţie de repartizarea făcută de Manager;
- Administrativ/Secretariat: rapoarte de activitate, prezentari, efectueaza traduceri de materiale.

CERINTE

- studii superioare in domeniul economic finalizate;
- experienta de lucru pe o pozitie similara de minim 3 ani;
- cunostinte de limba engleza la nivel bun- avansat;
- experienta de lucru intr-o companie locala mare sau multinationala- reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- pachet salarial motivant salariu fix+bonificatii in functie de realizari.

Asteptam cv-urile dvs la adresa cv@qlt.ro; www.qlt.ro

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.