JUNIOR ACCOUNTANT

RALFI SA - ESTIMA FINANCE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistreaza incasarile de rate si platile catre retaileri
Tine evidenta documetelor contabile aferente operatiunilor inregistrate
Intocmeste rapoarte zilnice/saptamanale/lunare
Utilizeaza soft integrat de gestiune
Colaboreaza cu celelalte departamente in indeplinirea atributiilor

CERINTE

Experienta anterioara(minim 1 an) in activitatea de collection/accounting
Studiile superioare in domeniul financiar bancar
Utilizare PC ¿office si solutii de gestiune a bazelor de date
Persoana dinamica, cu initiativa si capacitate de a lucra cu mai multe task-uri in acelasi timp

Lider pe piata companiilor financiare specializate in credite de consum, EstimaFinance va ofera cele mai flexibile si rapide solutii de creditare. Seriozitatea noastra este garantata de reputatia actionarilor nostri:
Romanian American Enterprise Fund (www.RAEF.ro) si Domo Retail (www.Domo.ro)