Junior Accountant

SC Mansoon Outsourcing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-contabilitate primara(registru casa, ordine plata, registru furnizori, clienti)
-inventar (mijloace fixe, obiecte inventar, bunuri)
-pregatirea documentelor pentru vama (import, export)
-pregatirea rapoartelor financiare
-verificarea facturilor cu comenzile si contractele
-persoana de legatura cu departamentul contabil si juridic

CERINTE

-studii economice superioare, de preferat finante ¿ contabilitate
-limba engleza: mediu
- persoana cu un devoltat spirit de echipa si devotament
- atitudine pozitiva

MANSOON OUTSOURCING, ramura a societatii MANSOON OUTSOURCING SA cu capital strain infiintata in anul 1999, a inceput sa se afirme pe piata romaneasca incepand cu anul trecut si de atunci este intr-o continua extindere.
In momentul de fata cautam pentru clientul nostru, companie ce ofera suport tehnic pentru domeniul bancar, persoana potrivita pentru postul de Junior Accountant.