Junior Accountant

bauMax Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Inregistrare facturi marfa
-Inregistrare facturi retur din filialele bauMax
-Intocmire facturi bonus, penalitati
-Rezolvare diferente de pret, cantitati, facturi necomunicate
-Confirmari de solduri

CERINTE

-Studii economice - constituie un avantaj;
-Limba engleza constituie un avantaj;
-Abilitati de comunicare, flexibilitate, deschidere la sugestii, gandire pozitiva;
-Abilitati de organizare, planificare si control;
-Spirit de initiativa, proactiv, dorinta de perfectionare continua;
-Orientare catre rezultate, eficienta, rezolvarea probleme
-Nivel ridicat de atentie ¿i concentrare ;
-Cunostinte de operare PC;

BENEFICII OFERITE

V¿ oferim posibilitatea desfasurarii unei activitati dinamice intr-un mediu de lucru motivant in cadrul unei firme in continua expansiune.

Companie austriac¿ de familie intr-o continua expansiune de 15 ani în Europa Central¿ ¿i de Est, bauMax este lider in industria companiilor \"Do-it-yourself\". Obiectivul nostru este de a dezvolta aceasta piata ¿i de a ajuta clien¿ii la executarea proiectelor lor de construc¿ii ¿i bricolaj. Cu 122 filiale în 6 ¿¿ri din Europa Central¿ ¿i de Est bauMax se num¿r¿ printre primele 15 lan¿uri europene de bricolaj. bauMax Romania are magazine deschise la Brasov, Sibiu, Cluj-Napoca, Targu-Mures, Craiova. In viitorul apropiat urmeaza deschiderea magazinelor din Suceava si Bacau.