Junior Accountant

Royal Sport

Job expirat

RESPONSABILITATI

- operatiuni de casa - administrare de registre, chitante, etc;
- incasarea si monitorizarea platilor facute de furnizori;
- administrarea contractelor cu furnizorii si clientii;
- inregistrari contabile de plati si incasari.
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie de succes
- oportunitatea de a lucra intr-un mediu competitiv.
- Intocmire si generare diferite rapoarte
- Creare si actualizare baza de date

CERINTE

- comunicativ,antreprenor,serios,dinamic,sociabil;
- spirit de echipa;
- studii de specialitate, preferabil in domeniul contabil;
- experienta anterioara in contabilitate primara este un avantaj;
- cunostinte de lucru in cel putin un soft de contabilitate;
- foarte bune cunostinte de operare in Microsoft Excel si Outlook;
- limba engleza - nivel conversational;
- persoana de incredere, responsabila.

BENEFICII OFERITE

- salariul atractiv,negociabil in functie de studii si experienta.
- posibilitate de avansare rapida si bonusuri.

Companie noua in Romania,cu un portofoliu ce cupinde sase branduri din domeniul sport&leasure,imbracaminte,incaltaminte si accesorii.Compania Royal Sport are statut de unic importator si distribuitor pentru Runners,Spalding,Uhlsport,Kempa,Dupe,DeFonseca.In luna Noiembrie a acestui an Compania Royal Sport va deschide primul magazin departamental multibrand ,pe 3 etaje in zona Unirii (vis-a-vis Magazin Cocor)