Junior Accountant

bauMax

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrare facturi marfa;
- Inregistrare facturi retur din filialele Baumax;
- Intocmire facturi bonus, penalitati;
- Rezolvare diferente de pret, cantitati, facturi necomunicate;
- Confirmari de solduri.

CERINTE

- Studii economice - constituie un avantaj;
- Limba engleza constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare, flexibilitate, deschidere la sugestii, gandire pozitiva;
- Abilitati de organizare, planificare si control;
- Spirit de initiativa, proactiv, dorinta de perfectionare continua;
- Orientare catre rezultate, eficienta, rezolvarea probleme;
- Nivel ridicat de atentie si concentrare;
- Cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

V¿ oferim posibilitatea desfasurarii unei activitati dinamice intr-un mediu de lucru motivant in cadrul unei firme in continua expansiune.

DESCRIEREA FIRMEI

www.baumax.ro
Compania bauMax reprezint¿ în Austria si în t¿rile Europei Centrale si de Est în care se extinde un pionier al conceptului comercial Do-it-yourself. Oferim un sortiment bogat de produse de materiale de constructii si bricolaj, asigur¿m servicii multiple si avem o politic¿ atr¿g¿toare de preturi pentru cele mai diversificate cerinte.
Compania bauMax este leader de piata Austria, Ungaria, Cehia, Slovenia, Slovacia, Croatia.
In Romania, compania bauMax are magazine deschise la Brasov si Sibiu, urmand deschiderea in cursul acestui an a magazinelor din Cluj, Targu Mures si Craiova.