JUNIOR ACCOUNTANT

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
- Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 17,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Inregistrarea si controlul operatiunilor de incasari si plati efectuate prin banca;
- Intocmirea ordinelor de plata;
- Efectuarea de plati catre terti, furnizori de servicii;
- Intocmirea de rapoarte privind debitele etc;
- Efectuarea de plati catre Trezorerie;
- Efectuarea de plati catre furnizori si tinerea la zi a evidentei acestora;
- Verifica incadrarea in bugetele alocate pe diferite proiecte conform regulilor companiei;
- Facturare;
- Completarea zilnicz a Registrului de casa;
- Urmarire creante;
- Contari;
- Urmarire extrase de cont, viramente bancare;
- Intocmirea diverselor rapoarte contabile.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
-Absolvent studii superioare, de preferat economice;
- Cunostinte de limba engleza - avansat
- Experienta aproximativ 1 an, pe o pozitie similara
- Cunostinte bune PC – Word, Excel, PowerPoint; program de contabilitate
Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, cu experienta in domeniu, dinamica, creativa, cu implicare si simt de raspundere.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este de 1200-1500 RON.
- Se ofera inclusiv BONURI DE MASA
- Programul de lucru este de L-V, de la 9.00-18.00.
- Perioada de proba este de o luna.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.
- Exista reale posibilitati de promovare.

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.
CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE de INVESTITII IMOBILIARE
Locatia se afla in Bucuresti, sectorul 1 (langa arcul de triumf).