JUNIOR ACCOUNTANT

CONTENT co. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Derularea operatiunilor de contabilitate:
- inregistrarea facturilor de cumparare/vanzare
- inregistrarea documentelor de casierie/banca
- intocmirea declaratiilor catre Administratiile financiare
- reglari fise pe platitori la Administratiile financiare
- verificare evidente contabile

CERINTE

- cunostinte minime de contabilitate
- abilitati de comunicare, lucru in echipa
- cunostinte limba engleza nivel mediu
- bun simt, tinuta decenta

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- posibilitate rapida de promovare catre celalalte subdepartamente financiar - contabile: audit/analiza financiara/senior contabil

SC CONTENT co. SRL, infiintata in 1995, ofera servicii de contabilitate financiara, consultanta financiar - fiscala, revizie contabila, audit financiar, personal - salarizare.
Scopul CONTENT este acela de a oferi servicii de calitate sectorului privat si de a furniza asistenta investitorilor in contextul economic romanesc.