Junior Account Manager ( REF: JAMT)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pastrarea legaturii cu clientii intr-o maniera profesionista conform standardelor companiei.
- Preluarea si mentinerea legaturii cu anumiti clienti;
- Preluarea si procesarea cererilor din partea clientilor;
- Intocmirea comenzilor operand in sistemul informatic al companiei.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare;
- Cunostinte de gestiunea marfurilor;
- Abilitati operare PC;
- Abilitati de comunicare si redactare;
- Orientare catre client;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
- Persoana dinamica , cu o atitudine pro-activa si potential de dezvoltare;
- Dispus la efort si la cunoastere;
- Dorinta de afirmare si promovare intr-un mediu profesionist.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau Junior Account Manager.