Junior Account Manager

4Tree

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Cunosti bine sau foarte bine engleza?
• Comunici bine sau foarte bine telefon, videocall?
• Cauti un loc unde sa incepi si sa iti dezvolti o cariera?
• Esti optimist, dinamic si nimic nu iti sta nimic in cale?
Atunci vinoin echipa noastra de vanzari. Primul pas este sa trimiti prezentarea/cv-ul tau la grow@4tree.ro

Responsibilitati:
• Comunicarea pe mail cu parteneri companiei clientii/furnizori;
• Dezvoltarea pietelor si clientilor alocati;
• Participarea la conferinte telefonice si preluarea apelurilor de la clienti;
• Studierea rapoartelor de trafic si monitorizare profitabilitate conturi;
• Stabilirea de noi parteneriate de afaceri;
• Participare conferinte, evenimente externe.

CERINTE

• Absolvent facultate, de preferat Economie
• Expereinta in telecomunicatii , vanzari, sau brokeraj este un avantaj;
• Engleza nivel mediu/avansat scris si vorbit;
• Abilitati excelente de comunicare si prezentare;
• Abilitati de negociere, prezentare;
• Atent la detalii, organizat, dispus sa invete permanent;
• Cunoastere pachet Office (Word, Excel, PowerPoint);
• Orientat catre client si cu spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Alte informatii
• Salariu fix, bonus lunar bazat pe KPI, comision vazari functie de realizari;
• Development and traveling opportunities;
• International environment.
Daca te consideri potrivit, trimite-ne CV-ul la grow@4tree.ro sau costel@4tree.ro specificand pozitia pentru care aplici.
Doar candidatii care corespund profilului vor fi contactati.
Multumim tuturor aplicantilor pentru interes.
4Tree este o companie romaneasca, creata din dorinta de a educa si ajuta cat mai multi oameni in drumul lor spre cariera potrivita.
Credem ca poti avea orice iti doresti in viata daca ajuti destui oameni sa obtina ce isi doresc.
Misiunea noastra este sa cream parteneriate de lunga durata intre oameni astfel incat acestia sa-si atinga obiectivele.
Sloganul: “Descoperim diamante!”
Serviciile noastre: Recrutare si selectie personal, Training, Consultanta.

4Tree este o companie romaneasca creata din dorinta de a educa si ajuta cat mai multi oameni in drumul lor spre cariera potrivita.

Sloganul nostru: "Descoperim diamante!"
Specializari:
– Recrutare si selectie personal: Vanzari,Securitate, Management, Alte functii suport;
- Headhunting ;
– Training (Management, Vanzari, Negociere, Comunicare, Recrutare, Securitate)
– Consiliere in cariera;