Junior Account Manager

SC CERES UNION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea comenzilor de pe site-ul companiei;
- Stabilirea termenelor de livrare cu clientii;
- Facturarea si intocmirea documentelor de expediere a marfii;
- Ambalarea coletelor;
- Administrarea la nivel de baza a site-ului companiei;
- Pastrarea relatiei cu firmele de curierat si furnizorii.

CERINTE

Job-ul este ideal pentru un inceput de cariera, in domeniile de activitate ale firmei. Reprezinta un avantaj absolvirea unei facultati cu profil agronomic, insa nu neaparat un criteriu de departajare.
Sunt necesare cunostinte de operare PC, cunoasterea pachetului Windows si a aplicatiei MS Office.
Un avantaj este reprezentat de cunostinte de baza de HTML si programe de editare fotografica (Photoshop, Gimp).

BENEFICII OFERITE

Se ofera un salariu de start de 1000 de RON.

SC CERES UNION SRL este o companie ce activeaza in domeniul comertului si distributiei produselor agricole (seminte profesionale de legume, seminte de cultura mare, pesticide, echipamente agricole, etc.).