Joburi in Spania in Agricultura - Sere

West House

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam personal calificat si necalificat pentru lucru in sere horticole in Spania (langa Madrid).
Se acorda:
- cazare, masa
- salariu atractiv
- conditii exclenete de munca

Intrati pe site-ul www.whvisa.org si plasati CV-ul dumneavoastra in pagina ROMANIA.

CERINTE

seriozitate
capacitate de lucru in echipa
experienta anterioara in activitati similare constituie un plus
disponibilitatea de a lucra in Spania

BENEFICII OFERITE

- se acorda salariu avantajoj, la nivel european, plus bonusuri in functie de norma indeplinita
- depasirea normei zilnice este recompensata corespunzator
- orele suplimentare sunt platite

Agentie Plasare, recrutare forta de munca in Romania, UE, SUA si Australia
Consultanta legislatia muncii
Job-uri in Romania, Uniunea Europeana (Franta, Italia, Spania, UK)
Work VIsa & Work Permit pentru USA, Australia si New Zealand
www.whvisa.org