Job in domeniul telecomunicatiilor

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contactarea clientilor si a potentialilor clienti;
Furnizarea de informaţii clienţilor potenţiali referitoare la caracteristicile produselor si serviciilor, preturile, livrarea, condiţiile contractuale, garanţie si asistenta tehnica;
Promovarea imaginii companiei;
Actualizarea bazei de date;
Raportarea catre superior.

CERINTE

Salut !

Iti doresti un job in domeniul telecomunicatiilor?
Iti face placere sa discuti telefonic cu cat mai multi oameni?
Esti persuasiv si poti convinge usor diferite persoane?
Ai bune abilittai de operarea PC?
Esti o persoana deschisa, dinamica, care se adapteaza in orice situatie?

Echipa UPA Solutions are job-ul potrivit pentru tine !

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv (salariu fix+ comision de limba+ bonuri de masa+ bonusuri in functie de performanta+ bonusuri pentru zile speciale+decontare transport)
Traininguri de specialitate ( platite)
Mediu de lucru placut si dinamic
Oportunitatea de a lucra intr-o multinationala
Bonusuri surpriza din partea companiei

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro