IT MANAGER

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conduce si este responsabil de implementarea unui sistem ERP in cadrul companiei;
Asigura desfasurarea in bune conditii a activitatilor din cadrul departamentului

CERINTE

- experienta in implementarea unui sistem ERP (Microsoft Navision)
- cunostinte servere, baze de date
- limba engleza nivel avansat
- bun comunicator, persoana pasionata de domeniul IT

BENEFICII OFERITE

Companie multinationala nou intrata pe piata din Romania

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro