IT Consultant (Junior)

Electrica Soluziona S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:
• Activități de mentenanță și suport pentru produsele software care există deja în portofoliul de produse al companiei;
• Activități de realizare a programelor pentru calculator conform unor specificații predefinite, și asamblarea lor în sisteme coerente, inclusiv testarea în vederea asigurării conformității cu specificațiile.

CERINTE

• Absolvent sau anul 1- 2 la Master al unei facultăți de profil;
• Cunoștințe despre SQL.
• Spirit de echipă și capacitate de lucru independent cu un minimum de supervizare;
• Cunoașterea limbii engleze.
Experiența anterioară nu este necesară.

BENEFICII OFERITE

• Salariu atractiv
• Oportunități de dezvoltare profesională
• Asistenta medicală privată
• Bonuri de masă

Electrica Soluziona S.A. este o societate mixtă româno-spaniolă, parte a INDRA SISTEMAS S.A. (Indra), o companie globală în domeniul tehnologiei, inovației și talentului, lider pe piața soluțiilor și serviciilor pentru sectoarele Transport și Trafic, Energie și Industrie, Administrație Publică și Sănătate, Finanțe, Asigurări, Securitate și Apărare,Telecomunicații și Media. Indra operează în peste 128 de
țări și are peste 42.000 angajați în întreaga lume, care își folosesc cunoștințele din diferite domenii și condiții specifice diferitelor țări pentru a găsi soluții inovatoare la problemele cu care se confruntă clienții.