IT&C B2B Sales Representative Europa de Est

EXCON EXPERT HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Excon Expert HR (www.excon.ro), companie de consultanta in domeniul resurselor umane recruteaza pentru clientul sau IT&C B2B Sales Representative.

Responsabilitati:
- Vanzarea de produse si servicii in domeniul IT&C
- Dezvoltarea relatiilor de afaceri in zona geografica atribuita
- Realizarea de noi strategii de vanzare a produselor si serviciilor companiei
- Realizarea target-urilor impuse de companie

CERINTE

Cerinte:
- Studii superioare finalizate in domeniul economic / inginerie
- Experienta in vanzarea de produse si servicii in domeniul IT&C
- Experienta solida in marketing sau vanzari (minimum 2 ani)
- Cunosterea limbii engleze la nivel avansat
- Bune abilitati de comunicare, interrelationare, organizare, planificare
- Disponibilitate pentru desfasurarea activitatii in Bucuresti
- Disponibilitate pentru deplasari in strainatate
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv, incluzand asigurare medicala, bonusuri de performanta si pachet pentru relocare geografica

EXCON EXPERT HR isi desfasoara activitatea in domeniul resurselor umane, avand ca obiectiv principal selectia si plasarea fortei de munca, cu cele doua segmente ale sale: servicii de informare si consiliere, respectiv servicii de mediere a muncii pe piata interna. Metodele si tehnicile folosite de catre specialistii nostri in recrutare, sunt diferite, in functie de natura posturilor pentru care se efectueaza selectia cat si de cerintele de ordin psiho-profesional solicitate de catre clientii nostri.