IT Account Manager

NETSAFE SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunosti piata de securitate IT?
Ai experienta in vanzari IT?

Daca raspunsul tau este DA la aceste intrebari atunci asteptam CV-ul tau!

Responsabilitatile tale sunt urmatoarele:
-prospectarea pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti
-stabilirea de contacte cu clientii potentiali
-prezentarea produselor firmei
-elaborarea ofertelor si prezentarea acestora in fata clientilor potentiali
-realizarea target-lui de vanzari
-elaborarea de rapoarte de vanzari scrise lunare si anuale si le prezentarea lor echipei manageriale
-participarea la implementarea strategiilor de marketing
ale companiei

CERINTE

Studii superioare finalizate (profilul economic/comercial/IT constituie un avantaj)
Experienta relevanta in domeniul vanzarilor (minim 2 ani)
Experienta in vanzarea de solutii IT
Bune abilitati de operare PC
Permis de conducere cat. B
Initiativa, flexibilitate, orientare spre rezultate
Excelente abilitati de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant, corelat cu rezultatele
-Training de specialitate
-Avantaje complementare
-Posibilitati de dezvoltare profesionala

Netsafe Solutions este o companie specializata in solutii integrate de securitate IT, WAN, Wi-Fi. Pentru detalii, vizitati www.netsafesolutions.ro