IT ACCOUNT MANAGER

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza IT ACCOUNT MANAGER pentru clientul sau - companie specializata in oferirea de solutii IT de securitate.

Responsabilitati:
- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii existenti;
- Identificarea si contactarea potentialilor clienti;
- Identificarea nevoilor clientului si realizarea ofertei in acord cu aceste nevoi;
- Negocierea si incheierea contractelor;
- Oferirea de consultanta catre clienti;
- Cercetarea permanenta a pietei pentru a identifica noi oportunitati;
- Actualizarea bazei de date si realizarea de rapoarte periodice;
- Participarea la programe de training.

CERINTE

- Experienta in vanzari solutii IT - minim 2 ani;
- Absolvent studii superioare in domeniul tehnic;
- Persoana dinamica, atitudine proactiva;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Tinuta business;
- Limba engleza nivel avansat (scris, vorbit, citit);
- Cunostinte avansate in domeniul IT;
- Dornic sa lucreze intr-o atmosfera competitiva.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, incluzand masina si telefon;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei;
- Participarea la programe de dezvoltare personala si profesionala.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: cv@qhr.ro.