IPhone & Android

Holosfind Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

- analiza tehnica si proiectare in functie de cerintele specificate in caietul de sarcini
- optimizarea algoritmilor aplicaţiilor
- mentenanta si dezvoltare aplicatii pentru platformele mobile
- dezvoltare rapida si flexibila cu OOP si SOP
- realizarea de noi interfeţe (GUI) pentru diverse platforme şi sisteme de operare

Va rugam sa ne trimiteti CV-ul dvs. la adresa urmatoare: mihaelad@holosfind.com, serbanl@holosfind.com

CERINTE

- Are viziune de arhitect
- Vorbeste limba engleza la nivel avansat
- Creativitate si flexibilitate profesionala
- cunoasterea Mac OS X
- excelenta organizare

- Cunostinte si experienta in X-Code, Objective C, C++, Cocoa
- Experienta in dezvoltarea aplicatiilor IPHONE

- Cunostinte si experienta JAVA (J2EE+J2ME)
- Experienta in dezvoltarea aplicatiilor pentru Android

BENEFICII OFERITE

Se vor negocia la interviu.

HOLOSFIND Software este filiala societatii HOLOSFIND, lider pe piata europeana in domeniul marketingului digital online,societate cotata la Bursa (Alternext NYSE Euronext Paris (cod: ALREF, cod ISIN: FR0010446765)
Compania este recunoscuta pe piata din Europa ca leader pentru furnizarea de servicii marketing digital 360 grade.