Invoicing specialist

NISSA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Primirea, centralizarea, prelucrarea si gestionarea comenzilor externe primite de la clienti si optimizarea comenzilor in functie de volum, costuri si timp
-Facturarea comenzilor transmise catre clienti, urmarirea lor si asigurarea de plata acestora (transfer bancar, plata cash, acreditive)
-Mentinerea permanenta a legaturii cu alte departamente din companie in vederea finalizarii conditiilor de livrare asumate
-Operarea de retururi de produse pentru clientii externi ai companiei

CERINTE

Studii medii sau universitare- domeniul economic
-Experienta de cel putin 1 an pe o pozitie similara
-Cunostinte limba Engleza- nivel intermediar
-Cunostinte foarte bune de lucru in Microsoft Office- Excel
-Cunostinte de contabilitate primara
-Abilitati foarte bune de comunicare
-Abilitati de organizare
-Abilitati de identificare de solutii si rezolvare de probleme
-Abilitati de invatare rapida
-Persoana flexibila, dornica de a invata, determinata si motivata
-Persoana capabila de a lucra intr-un mediu solicitant
-Atentie la detalii
-Initiativa

Compania a luat nastere in anul 1993 si are ca obiect de activitate producerea si comercializarea propriilor colectii sub marca proprie.
NISSA inseamna in tot ce face creativitate, dinamism, deschidere, indrazneala, grija pentru detalii si frumos si nu in ultimul rand consecventa.
Colectiile NISSA se adreseaza: adolescentilor: casual si sport, si pentru persoane cu varste cuprinse intre 25-45 ani: casual, office si de seara.
Produsele sunt promovate atat in magazile proprii cat si in magazine agreate de noi.