Internship(Practica neplatita) contabilitate/ IT/ logistica/ secretariat/aprovizionare

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti tanar, ambitios si vrei o sansa sa dovedesti ce poti?
Vino in echipa noastra pentru ati pune in practica cunostintele si pentru a invata alaturi de profesionisti!
Iti oferim o perioada de internship, timp in care vei deprinde abilitatile necesare derularii unei activitati eficiente intr-un departament de contabilitate/IT/logistica/secretariat. Dupa, daca ne demonstrezi ca esti omul potrivit pentru noi, poti deveni membru permanent al echipei noastre.

CERINTE

Student sau proaspat absolvent;
Interes pentru dezvoltarea unei cariere in contabilitate/IT/logistica/ secretriat ;
Excelente abilitati de comunicare si relationare;
Seriozitate si punctualitate.
Bune abilitati de operare PC;

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.