Internship – Operator Devize

Adrem Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie: Bucuresti, Sos. Odaii
Studii: Superioare in curs de finalizare (profil electric, energetic)
Durata: 3 luni, cu posibilitate de prelungire

CERINTE

Descrierea job-ului:
• Ofera suport departamentului de Decontare – Facturare in activitatea de pregatire a documentelor specifice decontarii aferente lucrarilor aflate in desfasurare;
• Gestioneaza comenzile primite de la beneficiar;
• Intocmeste documentele necesare ridicarii materialelor necesare efectuarii lucrarilor;
• Intocmeste devize de lucrari si centralizatoarele de devize;
• Verifica corectitudinea datelor puse la dispozitie de catre sefi de echipa;
• Asigura necesarul de materiale pentru efectuarea lucrarilor;
• Completeaza situatiile de lucrari conform cerintelor beneficiarului;

Cunostinte si abilitati:
• Minime abilitati in desen tehnic
• Excelente abilitati de comunicare si socializare
• Creativitate, empatie, diplomatie, flexibilitate
• Cunostinte avansate MS Office ( Word, Excel )
• Cunostinte de limba Engleză ( citit, scris, vorbit )
• Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant
• Bonusuri pentru performanta
• Beneficii non-financiare: certificari, training, etc
• Atmosfera benefica dezvoltarii profesionale si personale.

Adrem Invest este o companie romaneasca specializata in servicii si solutii de inginerie.
Experienta, dedicarea si profesionalismul celor peste 750 de angajati ai companiei se reflecta in solutiile inovatoare pe care Adrem Invest le ofera, de peste 20 de ani, clientilor din domeniile energetic si industrial.