Internship

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Varsta: intre 23 si 27
• Cunostinte operare PC
• Excelente abilitati de comunicare (verbal, nonverbal) si amabilitate
• Abilitatea de a initia si sustine relatii sociale si de parteneriat productive
• Aspect fizic placut, prezenta business
• Adaptabilitate la training
• Incredere in fortele proprii, atitudine de invingator
• Dorinta business-ului propriu, dorinta de a castiga mai mult
• Perseverent, dornic de succes
• Nu se teme de „necunoscut”

CERINTE

• Loc de muncă: Sediul firmei
• Relaţii ierarhice: Se subordonează Directorului General sau Managerului Direct
• Departamentul: Administrativ- Comercial
• Cerinţe specifice postului:
• Studii: administrative, economice ( studii superioare)
• Specializari sau cursuri: de comunicare , calculator (ECDL)
• Vechime în specialitate:
• Atribuţii şi responsabilităţi:
Îndeplineşte sarcinile delegate de directorul general
• Stabilirea interviurilor zilnice
• Completetarea rapoartelor de activitatea si rapoarte financiare
• Ţine şi administrează agenda directorului, îl asistă la întalniri de serviciu
Promoveaza sesiunile de training pentru pesoane fizice
• Preia şi direcţionează apeluri telefonice
• Administrează documentaţia: a. care ajunge în firmă: faxuri , scrisori pe care le verifică şi le redirecţionează dacă este cazul
Prospectarea clientiilor persoane juritice

BENEFICII OFERITE

- training si cursuri specifice domeniului HR
diplome, acreditari , certificari interne si internationale
realizate de una dintre cele mai bune scoli de profil
- mediu de lucru deosebit in cadul unei echipe tinere de profesionisti
- dezvoltare personala si profesionala permanenta
- mijloace de lucru moderne puse la dispozitie
- oportunitatea de asociere cu unul dintre cele mai reprezentative brand-uri interne in domeniul
Evaluari si rapoarte de activitate la sfarsitul intershipului
si trecerea pe o pozitie de senior in team
La sfarsitul intershipului sunt sanse de angajare .