Intern pentru departamentul HR ( practica )

Gimborn Petcenter

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa experimentezi activitatea din departamentul Resurse Umane?
Vrei sa faci practica si sa inveti tot ce presupune activitatea de HR?
Vrei sa dobandesti experienta si sa capeti recomandari pentru un job in domeniul HR?
Acum poti sa vii sa faci practica intrun departament HR al unei companii din domeniul Retail, cu peste 100 de angajati si probleme diverse, acomodandu-te cu activitatea in timp ce iti termini studiile si dobandind experienta care te va ajuta sa accesezi al terminarea facultatii un job in domeniu.
Vei invata despre:
- recrutare
- training
- administrare personal
- evaluare si pre-salarizare

CERINTE

Daca esti student, esti entuziast, atent si organizat, cunosti operarea PC in special in Word si Excel,
Daca vrei sa lucrezi intrun program flexibil, esti ceea ce cautam.

Locatia noastra este in Baneasa, zona aeroport - Bioterra.

BENEFICII OFERITE

Nu te putem plati dar iti putem oferi locul in care sa poti dobandi experienta, sa acumulezi cunostinte, intrun program flexibil pe care ti-l faci singur, si o recomandare pentru viitorul tau job.

Fiind o companie in dezvoltare, e posibil sa iti putem oferi si un job stabil, la terminarea studiilor.

GIMBON PETCENTER, companie afiliata grupului european GIMBORN, este de curand intrata pe piata romaneasca cu lantul de magazine PETCENTER, magazine destinate exclusiv iubitorilor de animale si detinatorilor de animale de casa. In magazinele noastre veti gasi atat o gama variata de produse de ingrijire a animalelor, hrana si accesorii pentru animale cat si multe animalute.