Instructor Box/Aerobic/Fitness

Pure Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pure Fitness Romania angajeaza antrenori personali si instructori de aerobic pentru urmatoarele clase:
-box
-kickbox
-aerobox
-Active Mom
-Aerobox
-Belly Dance
-Body Combat
-Body Art
-Boxing Class
-Combat
-Dance
-Drop a Size Zone
-Fat burning
-Fit Joga
-Health Spinn
-Hi-Lo
-Krank Cycling
-Ladies Hip-Hop
-Port de Bras
-Power Joga
-Power Step
-Ragga Dance
-Salsa
-Salsa solo
-Sexy Dance
-Short Streching
-TBC

CERINTE

Experienta anterioare in fitness sau aerobic;
Studii sau cursuri de specialitate reprezinta un avantaj (Educatie fizica si sport, Kinetoterapie);
Atitudine pozitiva si energica;
Persoana responsabila, dimanica, amabila, cu spirit de echipa;
Pasiune si implicare completa in activitatile desfasurate;
Capacitatea de a motiva oamenii prin optimism si perseverenta.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Dezvoltare profesionala si personala.

Clubul Pure Romania include cea mai ampla oferta de cursuri si aparatura, precum si antrenori
Pure Health and Fitness are opt cluburi in Polonia, iar cu deschiderile care urmeaza sa aiba loc in Bulgaria si Cehia, numarul cluburilor in Europa Centrala si de Est va ajunge la 20.