Instalator Canalizare

Rental Channel

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Realizeaza lucrari si asigura intretinerea si mentenanta in reteaua de apa uzata
 Verifică funcţionalitatea reţelei de canalizare
 Verifică şi operează instalaţiile sub presiune
 Montează / demontează echipamentele speciale de curăţare
 Desfundă canale nevizitabile şi racorduri de canal cu mijloace manuale sau mecanizate
 Execută săpătura manuală şi mecanizată
 Montează / demontează sisteme de sprijinire a malurilor
 Montează/demontează echipamente de măsura

CERINTE

 Studii: elementare
 Calificare: Instalator alimentari apa/canalizare
 8 ore (in schimburi)
 Posibilitate de consemnare pentru lucrari urgente

BENEFICII OFERITE

 Prima de vacanta: 70% din venitul brut anual
 Prima de Paste: … + tichet cadou
 Prima Craciun:
 Prima pentru ziua de nastere:
 Prima individuala pentru depasirea indicatorilor de performanta
 Prima semestriala pentru atingerea obiectivelor pe structura
 Cadouri de sarbatori pentru copiii minori
 Decontarea biletului de odihna si tratament pana la valoarea de 50%

Agentie de munca temporara, recrutare si plasare a fortei de munca