Inspector Resurse Umane - Salarizare, Perioada Determinata 1 an

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste formele de angajare si administreaza dosarele de personal ale angajatilor;
- Intocmeste documentele necesare in cazul modificarii, suspendarii si incetarii contractelor individuale de munca ale angajatilor;
- Opereaza inregistrarile, modificarile, suspendarile si incetarile contractelor individuale de munca in registrul general de evidenţă a salariaţilor (REVISAL);
- Intocmeste adeverinte care atesta calitatea de salariat a angajatilor;
- Intocmeste lunar pontajul angajatilor si tine evidenta concediilor de odihna;
- Organizeaza si administeaza baza de date a angajatilor – gestionata in SAGA
- Mentine confidentialitatea datelor cu care lucreaza;
- Intocmeste si calculeaza lunar statele de plata
- Trimiterea fisierelor cu salarii catre banca
- Intocmeste D 112
- Verifica cu contabilitatea inchiderea salariilor
- Intocmeste diferite rapoarte solicitate de catre superior;

CERINTE

• Atestat Inspector Resurse Umane
• Cunostinte foarte bune in Codul muncii si Salarizare
• Cunostinte de utilizare a unui soft de contabilitate, SAGA prezinta avantaj
• Studii superioare in curs sau finalizate;
• 1-2 ani experienta intr-o pozitie similara;
• Cunostinte avansate de operare MS Office;
• Excelente abilitati de comunicare si relationare;
• Persoana organizata, atenta la detalii;
• Capacitate de gestionare a timpului si a prioritatilor;
• Proactivitate si orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

Un pachet salarial format din salariu fix, bonuri de masa, acces la sala de fitness si cabinet de masaj.

DESCRIEREA FIRMEI

Media Online Services
Infiintata in 2001 Active SOFT a crescut de la 2 la peste 200 de angajati si colaboratori, care dezvolta 20 de proiecte online.
- Suntem prezenti in 11 categorii stabilite de Trafic.ro
- Detinem 9 proiecte in top 3 audienta pe categorii conform Trafic.ro
- 4 milioane de vizitatori unici absoluti ne viziteaza lunar site-urile conform Trafic.ro