Inspector resurse umane

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea dosarelor de personal, angajare, incetare contract de munca, modificare contract, adeverinte
Completarea registrului salariatilor
Intocmirea fiselor de post
Actualizeaza baza de date a angajatilor in programul de salarii
Verifica lunar foile colective de prezenta
Intocmire rapoarte solicitate de management
Asigura relatia cu ITM si alte institutii abilitate
Experienta in zona cercetarilor disciplinare

CERINTE

Experienta de minim 5 ani in administrare de personal intr-o firma cu min 300 de angajati, de preferat intr-o companie de constructii
Experienta minima in recrutare
Capacitatea de a derula un volum mare de activitate intr-un termen scurt (angajari si incetari contracte in numar foarte mare)
Capacitate de a lucra in echipa
Persoana discreta, capacitate de a lua decizii
Capacitate de a lucra in conditii de stress
Capacitate de analiza si sinteza
Atestat inspector resurse umane