Inspector Resurse Umane

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste contracte, acte decizionale, decizii si le inregistreaza la ITM.
Introduce noii angajati si modifica salariile si functiile in programul de contabilitate.
Completeaza si elibereaza adeverinte.
Calculeaza salariile si le introduce in programul de contabilitate.
Intocmeste si verifica declaratiile si conturile salariale.
Completeaza carnetele de munca
Gestioneaza baza de date cu angajatii, in format electronic.
Completeaza REVISAL-ul.
Realizeaza diverse rapoarte ce tin de personal.

CERINTE

Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara
Absolvent de studii superioare.
Atestat Inspector Resurse Umane.
Cunostinte de legislatia muncii.
Experienta de lucru in salarizare si administrare de personal
Cunostinte utilizare MS Office (MS Word, MS Excel).
Bune abilitati de comunicare si organizare.
Flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Prime.

DESCRIEREA FIRMEI

recrutare personal