Inspector Resurse Umane

SC Golden Fish SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste, gestioneaza, verifica si actualizeaza documentele de evidenta a personalului conform legislatiei in vigoare si a procedurilor specifice companiei;
- Introduce, actualizează și verifică permanent datele în REVISAL și le transmite în conformitate cu prevederile legale;
- Intocmeste adeverintele solicitate de catre angajati;
- Calculeaza drepturile salariale;
- Gestioneaza beneficiile oferite de companie;
- Participa la elaborarea bugetului;
- Elaboreaza procedurile specifice activitatilor pe care le desfasoara;
- Intocmește raportări statistice solicitate.

CERINTE

- Experienta de cel putin 2 ani pe un post similar (salarizare si administrare);
- Atestat Inspector Resurse Umane ;
- Cunostinte avansate de legislatia muncii;
- Experienta de operare in Saga;
- Foarte bune abilitati de operare in MS Office;
- Excelente abilitati numerice, capacitate de analiza si sinteza;
- Acuratete in gestionarea informatiilor si a documentelor;
- Abilitati de comunicare și relaționare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- bonusuri de performanţă;
- tichete de masa;
- abonament medical la o clinica privata;
- oportunitati de formare si dezvoltare profesionala.

Golden Fish este o companie romaneasca, in plina dezvoltare, cunoscuta prin brandul "Micul Fermier".
Este unul dintre cei mai importanti furnizori de scule si unelte pentru ferme si microferme, avand in portofoliu o gama de peste 2000 de articole.
Peste 100 de angajati fac parte din echipa Golden Fish.