Inspector Resurse Umane

Paza si Protectie Regent Security

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Intocmeste formalitatile de angajare in vederea semnarii contractului individual de munca;
-Intocmeste si gestioneaza dosarele de personal (contracte individuale de munca, acte aditionale, alte acte de angajare, decizii, adeverinte etc.);
-Opereaza in carnetele de munca si registrul salariatilor;
-Primeste si solutioneaza cererile angajatilor cu privire la activitatea de administrare de personal;
-Elaboreaza si transmite rapoarte privind personalul gestionat;
-Mentine legatura cu institutiile de stat acreditate (ITM, ANOFM, CASS, Casa de Pensii etc) in vederea avizarii tuturor documentelor de personal

CERINTE

-Experienta de minim 1 an pe un post similar;
-Atestat de inspector resurse umane si examen in cadrul ITM (constituie avantaj);
-Cunostinte foarte bune de legislatia muncii;
-Cunostinte solide MS Office: Excel, Word;
-Excelente abilitati de organizare si comunicare;
-Persoana riguroasa si meticuloasa;
-Permis auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Paza si protectie.