Inspector de asigurare in Carrefour Vitantis

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne asteptam de la tine:

- Sa cunosti si sa promovezi produsele de asigurare intermediate de companie.
- Sa consiliezi clientii.
- Sa fii orientat catre atingerea tintelor de vanzari.
- Sa fii constient de calitatea imaginii directe pe care o creezi ca purtator de imagine al companiei.
- Sa avizezi documentele emise si sa depui primele de asigurare corect, complet si la timp.
- Sa fii diligent cu documentele pe care le ai în gestiune si cu aplicatiile informatice pentru care compania ti-a alocat user si parola.

CERINTE

Daca stii ca ai:
• Experienta in asigurari de minim 6 luni
• Experienta in proiecte de voluntariat, internship sau efectuarea de stagiu de practica in cadrul unei institutii cu profil financiar-bancar
• Abilitati de comunicare - usurinta in relationare interpersonala si capacitatea de adaptare
• Dorinta de implicare, initiativa
• Capacitate de decizie rapida
• Capacitate si deprinderi de a lucra in regim de target de vanzari
• Satisfactie si motivatie interna pentru domeniul vanzari

BENEFICII OFERITE

Programul de lucru: 6 ore plus 30 minute pauza de Luni pana Vineri de la orele 11:00 la 17:30.
Se ofera salariu fix: 1000 lei pe luna
Se ofera suplimentar bonusuri din vanzari