INSPECTOR CALITATE

INTRAROM S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza activitatea de inspectie la receptie, respectiv inspectie calitativa asupra componentelor electronice, electromecanice, mecanice si chimice ce sunt aprovizionate de catre organizatie in conformitate cu documentatia tehnica, planul de inspectie si procedurile aplicabile

CERINTE

- Absolvent facultate cu profil tehnic: electronica, electrotehnica;

- Experienta: 1- 2 ani;

- Utilizare PC, acuitate vizuala, serioazitate, disponibilitate pentru program prelungit;

- Limba engleza profil tehnic - avansat (scris si vorbit);

- Cunostinte desen tehnic;

- Experienta in domeniul electronicii (cunoasterea componentelor electronice conventionale si SMD);

- Cunosterea sistemului software SAP reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-un mediu de inalta tehnologie

- Tichete de masa

Peste 10 ani de prezenta pe piata romaneasca au pozitionat INTRAROM ca principal furnizor de servicii ICT si solutii integrate. Din 1993, cand a fost infiintata si pana in prezent, Intrarom a investit peste 30 milioane euro in infrastructura si in pregatirea personalului.
Intrarom este subsidiara Intracom din Grecia, cel mai important furnizor de solutii de tehnologia informatiei si comunicatii din Sud-Estul Europei, cu prezente internationale in peste 50 de tari.