Inspector asigurari

SC GLOBASIG 2002 BAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Formarea unui portofoliu propriu de asigurati;
- Raspunde direct de intregul proces de subscriere a politelor de asigurare;
- Contribuie la atragerea noilor clienti;

CERINTE

- Minim 1 an experienta in domeniul asigurarilor
- Bune abilitati de operare PC: pachetul MS Office;
- Excelente abilitati de relationare cu clientii, negociere si vanzare;
- Orientare puternica catre rezultate si competitivitate

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- supra comision pentru politele vandute
- telefon mobil
- laptop

Globasig 2002 Broker de Asigurare-Reasigurare este o societate infiintata in anul 2002, autorizata de catre Comisia de Supraveghere a Asigurarilor (CSA) prin decizia 3802/07.01.2003 si este inregistarata sub numarul 146/2003 in Registrul Brokerilor.
Incepand cu luna decembrie a anului 2010, GLOBASIG este membru al Uniunii Nationale a Societatilor de Intermedire si Consultanta in Asigurari din Romania – UNSICAR.