INSPECTOR ASIGURARI

ASTRA - UNIQA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Elaboreaza oferte de asigurare in baza solicitarilor clientilor;
• Creeaza si coordoneaza reteaua de vanzari prin agentii de asigurare;
• Mareste si intretine portofoliul prin identificarea de noi clienti;
• Monitorizeaza piata locala si competitia din domeniu;
• Selecteaza, instruieste si raspunde de reteaua proprie de agenti.

CERINTE

• Minim 1 an experienta in vanzari;
• Absolvent studii medii;
• Optimism, atitudine pozitiva, prezenta agreabila;
• Abilitati excelente de comunicare,vanzare si negociere;
• Capacitate buna de organizare a activitatii si a timpului;
• Deschidere pentru activitatea in echipa;
• Cunostinte operare computer (pachet Microsoft Office): nivel mediu.

Acesta este primul pas al dumneavoastra pentru a deveni unul din membrii echipei de profesionisti ai ASTRA - UNIQA.

Oricine stie ca cel mai de valoare bun al unei companii il reprezinta angajatii sai. Angajatii nostri sunt oameni motivati, energici, ambitiosi si doritori sa-si imbogateasca continuu experienta si cunostintele. Oferim un mediu de lucru performant, care furnizeaza angajatilor confort si satisfactie.
Daca sunteti o persoana activa si doriti sa lucrati intr-un mediu competitiv, cu perspective pe termen lung, va invitam sa aplicati pentru oricare din pozitiile disponibile in acest moment in cadrul companiei ASTRA - UNIQA. Veti beneficia de traininguri de specialitate si de experienta de peste 31 de ani pe care o demonstreaza de nenumarate ori consultantii nostri.
Daca doriti sa ne trimite-ti CV-ul, va rugam sa ne scrieti la adresa de E-mail:

diana.raceala@astrasig.ro