Ingineri Constructii Civile (Structura, Electric, Mecanic) pentru proiect major de Constructii Civile din Romania

PROCER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectul este de domeniul constructiilor cu accent in domeniul residential ¿ blocuri de locuinte.
Date generale ale proiectului:
1) proiect rezidential;
2) durata proiectului - 3-5 ani;
3) locatia proiectului: Bucuresti.

CERINTE

Ingineri structura, lucrari mecanice, lucrari electrice pe domeniul civil.
Cerinte post:
-Ingineri constructii civile cu background in domeniul structural/ electric/ mecanic
-experienta in domeniul constructiilor civile de minim 5 ani pe santiere de constructii.
-cunoasterea limbii engleze este un plus (dar nu este o conditie limitativa)

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala motivanta, in functie de specializare si experienta profesionala

- Area of activity: leading Romanian employment agency and Technical Engineering Recruitment Consultant for projects in Romania and worldwide.
- Representing the following companies: Representative in Romania for major internation Engineering Recruitment Agencies TEKNICA UK, SWIFT UK, NES OVERSEAS,etc.