INGINER VANZARI - OFERTARE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

-cunostinte proiectare ventilatii, incalzire, climatizare
-cunostinte bune WORD, EXCEL.Lucrul in AUTOCAD este un avantaj.
-experienta in domeniu (vanzare/ofertare sau executie instalatiii de climatizare/incalzire/ventilatie)
-absolvent UTCB sau similar
-limba engleza
-Avantaje : experienta anterioara la o firma de instalatii climatizare ; carnet de conducere

Aspect profesional - business

Profilul candidatului ideal:

Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
Abilitati de a stabili relatii cu oameni
Abilitati de analiza si planificare.
Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
Atitudine de vanzator, Orientat spre clienti. Identifica usor si Intelege nevoile si dorintele clientilor
Personalitate puternica, Valori stabile, Dornic sa invete lucruri noi
Orientat spre construirea unei cariere
Foarte muncitor, rezistent la stress

BENEFICII OFERITE

Salariu fix in functie de experienta si bonusuri
Carte de munca
Telefon mobil
Conditii de lucru deosebite
Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere, management, etc.