INGINER VANZARI JUNIOR - HVAC

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea clientilor si prezentarea ofertei de produse/servicii a companiei;
- gestionarea relatiei cu clientii noi si cei existenti in portofoliu companiei;
- intocmirea ofertei de produse si pret;
- urmarirea realizarii comenzilor pana la livrarea catre client.

CERINTE

- studii superioare - Politehnica (TCM, ICB);
- experienta in vanzari constituie un avantaj;
- operare PC (MS Office, internet);
- cunostinte bune de limba engleza; limba germana constituie un avantaj;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- training de specialitate in Europa;
- foarte mari oportunitati de dezvoltare a carierei intr-o companie lider mondial de piata.

Skill Training este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR.

Clientul nostru - companie multinationala, lider pe piata mondiala, este in cautarea unui INGINER DE VANZARI JUNIOR, dornic de a-si consolida cariera atat pe plan national cat si international.