INGINER VANZARI DIRECTE

Romservice Telecomunicatii SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Achizitionarea de clienti noi, strategici
Idenficarea de noi oportunitati de afaceri
Dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii achizitionati
Ofertare
Ducerea la indeplinire a proiectelor din faza de pre vanzare la post vanzare

CERINTE

Persoana dinamica cu spirit intreprinzator, orientare catre rezultat, putere de decizie, initiativa si creativitate. Responsabil pentru cresterea vanzarilor, extinderea portofoliului de clienti ai diviziei.
Bune cunostinte ale industriei de telecomunicatii si TI, PC, MS Office.Pozitia necesita calatorii in tara 30% din timp.

Diploma in Inginerie, Electronica si Tc sau Automatizari si calcultoare, de preferat, sau alt domeniu, dublate insa de solide cunostinte ale domeniului de telecomunicatii si TI

Cunostinte solide de limba engleza (scris, citit, vorbit). Cunoasterea limbii germane contituie un avantaj.

2-3 ani experienta de vanzari in sectorul telecomunicatiilor TI, succese dovedite in domeniul vanzarilor.

BENEFICII OFERITE

salariu+bonusuri,tichete de masa, abonament telefon mobil.

Comercializare echipamente de telecomunicatii, prestari servicii in domeniul telecomunicatiilor