Inginer Vanzari Directe

Romservice Telecomunicatii SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare directa de sisteme de telecomunicatii (centrale telefonice, terminale, retele voce/date, echipamente de date).
Achizitionarea de clienti noi, strategici;
Identificarea de noi oportunitati de afaceri;
Dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii achizitionati;
Ofertare;
Ducerea la indeplinire a proiectelor din faza de pre vanzare la post vanzare.

CERINTE

Persoana dinamica cu spirit intreprinzator, orientare catre rezultat, putere de decizie, initiativa si creativitate. Responsabil pentru cresterea vanzarilor, extinderea portofoliului de clienti ai diviziei.
Bune cunostinte ale industriei de telecomunicatii si TI, PC, MS Office.Pozitia necesita calatorii in tara 30% din timp.

BENEFICII OFERITE

salariu+bonusuri,tichete de masa, abonament telefon mobil

Comercializare echipamente de telecomunicatii, prestari servicii in domeniul telecomunicatiilor