INGINER VANZARI

INTERSOFEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilierea clientilor, pastrarea si dezvoltarea relatiei cu clientii;
Dezvoltarea portofoliului de clienti;
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii si transmiterea lor conform fluxului de gestiune a documentelor;
Urmarirea contractelor pe toata perioada derularii lor si rezolvarea problemelor;
Lansarea comenzilor catre furnizorii externi si interni si urmarirea derularii lor;
Evidenta stocurilor specifice activitatii;

CERINTE

Studii tehnice superioare;
Bune cunostinte de limba engleza;
Experienta in vanzari, abilitati in relatii cu clientii, minim 2 ani;
Preferabil experienta in domeniul constructiilor ;
Fire comunicativa, dinamica;
Cunostinte operare PC foarte bune;
Carnet conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, telefon, masina de serviciu
Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-un mediu dinamic
Acces la programe de perfectionare profesionala

SC Intersofex SRL este unul dintre principalii furnizori de echipamente pentru industria auto din tara noastra.