Inginer topograf

Miral Instal Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trasare conducte apa canal, gaze;
Ridicarea topografica a conductelor post executie;
Intocmire planuri cu coordonate stereo;
Predari amplasamente cu ADP -urile de sector pe raza caruia se executa lucrarile.

CERINTE

Disponibilitate la deplasari
Studii superioare in domeniu finalizate
Persoana responsabila, orientata spre rezultat
Permis de conducere cat. B
Experienta in constructii civile , trasare conducte apa canal , gaz

BENEFICII OFERITE

Salariu + bonusuri in functie de performanta
Prime de Paste si de Craciun
Un loc de munca stabil si pe termen lung

Miral Instal Company are o experiență de mai bine de 20 ani în domeniul rețelelor edilitare, experiența ce a condus la creșterea nivelului de specializare, cat si la extinderea gamei de lucrări și servicii.

Colectivul este compus din aproximativ 100 de angajați, fiind mereu la curent cu cele mai noi apariții in domeniul tehnologiei pe care o utilizam si orientat spre perfecționare și creșterea competențelor.